BITĖ plius

Šiuolaikinis telefonas - tai ne tik pokalbių prietaisas su žaliu ir raudonu mygtukais. Tai ir skaitmeninis įrenginys su atviromis sąsajomis (SMS, Balso, MMS, WAP, įdiegiamomis programos ir kt), per kurias gali būti teikiamos įvairios papildomos paslaugos.

BITĖS plius tikslas yra padėti įmonėms kurti ir sėkmingai komercializuoti paslaugas, pasinaudojant šiomis atviromis galimybėmis. BITĘ plius mes suprantame kaip elektroninės distribucijos sistemą, leidžiančią partneriams platinti savo produktus ir/ar paslaugas BITĖS klientams, kurie vartoja tas paslaugas pasinaudodami mobiliuoju telefonu. BITĖ plius, kaip platinimo kanalas, atlieka šį darbą:

 • Suteikia principinę galimybę paslaugai atsirasti, atidarydama partneriams reikalingas prieigas prie BITĖS tinklo tarnybinių stočių (pasaulinių standartų rėmuose: SMS, WAP, MMS ir kt. techninės galimybės)
 • Unikaliai identifikuoja vartotoją (mobilus numeris/vartotojo ID)
 • Suteikia galimybę vartotojui nusipirkti paslaugą ir sumokėti už ją partneriui per mobiliojo ryšio sąskaitą
 • Palaiko „BITĖS plius“ vardo platinimo kanalą (wap.biteplius.lt), kuris BITĖS vartotojams pateikiamas kaip standartinė BITĖS galimybė, ir kuriame vartotojas gali atrasti visas partnerių teikiamas paslaugas
 • Skatina „BITĖS plius“ vardo platinimo kanalo naudojimą
 • Suteikia partneriui papildomas reklamos priemones.

BITĖS plius partnerystės programa - tai galimybė trečiosioms šalims kurti ir teikti mobiliuoju telefonu vartojamas paslaugas, skirtas BITĖS klientams.

BITĖS plius komandos kontaktus galite rasti čia: BITE plius komanda

Verslo informacija

Paslaugų teikėjai gali parduoti paslaugas pasinaudodami BITĖS plius teikiamais pardavimo kanalais. Vartotojas perkantis produktus ar paslaugas sumoka už jas telefonu, o mokestis įtraukiamas į vartotojo mobiliojo ryšio sąskaitą. Už naudojimąsi BITĖS plius paslaugų teikimo kanalais, paslaugų teikėjas moka BITEI komisinį mokestį, kuris išskaičiuojamas iš produktų ar paslaugų kainos (vartotojas už tai tiesiogiai nemoka).

Surinkusi lėšas iš vartotojų, BITĖ jas per sutartyje numatytą laikotarpį perveda partneriui, išskaičiuodama tarpininkavimo mokestį.Komisinis mokestis priklauso nuo paslaugos teikimo kanalo. Tikslesnius komisinių dydžius reikėtų žiūrėti prie paslaugų tipų žemiau.

Paslaugų tipai ir kanalai

SMS paslaugos

SMS paslaugos teikiamos trumpaisiais numeriais. Trumpąjį numerį išsiimti gali juridiniai asmenys, neturintys finansinių įsiskolinimų BITE Group įmonėms. SMS paslaugų komercinės ir techninės sąlygos gali kisti priklausomai nuo teikiamų paslaugų rinkos.

Balso paslaugos

Balso paslaugos teikiamos trumpaisiais numeriais. Trumpąjį numerį išsiimti gali juridiniai asmenys, neturintys finansinių įsiskolinimų BITE Group įmonėms. Balso paslaugų komercinės ir techninės sąlygos gali kisti priklausomai nuo teikiamų paslaugų rinkos.

WAP paslaugos

WAP paslaugų pagrindinis teikimo kanalas yra mobilus internetas. SMS, MMS ir balso paslaugos gali būti sudėtinės šių paslaugų dalys. WAP paslaugų partneriai gali būti kelių tipų:

 • Oficialių mini-svetainių partneriai.
 • Neoficialių mini-svetainių partneriai.
 • BITĖS plius katalogų partneriai.

WAP paslaugos Lietuvoje (Aprašymas)

Loterijos paslaugos

Mobiliųjų loterijų paslaugas BITĖS klientams gali teikti įmonės turinčios reikalingus juridinius dokumentus suderintus su Valstybine lošimų priežiūros komisija.

SMS parkavimas

Automobilių statymo paslauga suteikia galimybę visiems BITĖS klientams atsiskaityti už automobilių statymą mobiliuoju telefonu.

SMS parkavimas Lietuvoje (Aprašymas)

Elektroninis parašas

BITĖS mobilaus elektroninio parašo infrastruktūra įgalina BITĖS partnerius - elektroninių paslaugų teikėjus - priimti iš BITĖS Klientų elektroninius parašus autorizacijos arba pasirašymo tikslais. Siekiant suprasti kaip tai veikia prašom parsiųsti BITĖS E-parašo API Dokumentaciją (dokumento turinys anglų kalba).

Jeigu kiltų papildomų klausimų ar norėtumete pradėti teikti elektroninias paslaugas prašome kreiptis BITĖJE į atsakingą asmenį.

Paslaugų komunikacija

BITĖS komunikaciniai kanalai

BITĖ teikia specialių dėmesį patvirtintoms partnerių paslaugoms. BITĖ nuolat kuria ir tobulina komunikacinius kanalus. Naujos ir unikalios paslaugos, gali naudotis šiais BITĖS kanalais siakiant pritraukti klientus.

BITĖS teikiamos komunikacinės galimybės (Aprašymas).

Reklamos tinklas Admobi

Admobi – tai reklamos tinklas mobiliajame internete. Bendras UAB „Admobi“ ir UAB „Bitė Lietuva“ projektas leidžia labai paprastai, pigiai ir efektyviai rodyti grafinę reklamą (banerius) mobilaus interneto (WAP) vartotojams.

Daugiau apie admobi rasite www.admobi.lt

Paslaugų teikimo taisyklės

Paslaugų komunikacija

Mobilaus turinio politika

BITĖS plius partnerių programoje dalyvaujančios įmonės sutinka laikytis bendros mobilaus turinio politikos. Šie reikalavimai priklausomai nuo teikiamų paslaugų rinkos skiriasi.

 • Mobilaus turinio politika Lietuvoje (Politika)
 • Mobilaus turinio politika Latvijoje (Politika)

Konferencijos ir seminarai

Šiame skyriuje galite rasti naudingos medžiagos iš pasaulyje vykstančių konferencijų ir seminarų. BITĖS plius manymu, ši medžiaga gali padėti jums atrasti naujų idėjų, kurti novatoriškus produktus ar paslaugas.

BITĖS plius komandos narių skaityti pranešimai:

Kitos konferencijos:

Techninė informacija

BITE API

BITE API Vartotojų gidas: BITE API User guide
BITE API Funkcijų aprašymai: BITE API functions descriptions
Trumpųjų SMS numerių ir BITĖS API naudojimas: Short numbers (SMS) and BITE API usage

BITĖS IP adresai

84.15.15.4
84.15.15.5
84.15.15.10
84.15.15.11
84.15.15.12
213.226.131.21
213.226.131.132
213.226.131.133
213.226.131.154
213.226.131.141
213.226.131.149
213.226.131.151

Rekomendacijos mobilioms svetainėms

Jei jūs programuojate svetainę WAP naršymui mes rekomenduojame paskaityti šį dokumentą:

Jei jūs programuojate svetainę Opera Mini naršyklei mes rekomenduojame pavartyti šia informaciją:

Dažnai užduodami klausimai

 
lt/start.txt · Keista: 2018/01/08 15:49 vartotojo tomas